Produkce

  

Chceš natočit videoklip nebo reklamní video? 

  • Natáčení videí

Ať už krátkých, či dlouhých reklamních videí, tak hudebních videoklipů. Máme za sebou celou řadu natáčení se známými i neznámými a náš tým se skládá z profesionálů, takže sestavíme kompletní video od A po zet. Scénář je tedy samozřejmostí, pomoc při výběru a sjednání lokace, režie, minutáž, herci, tanečníci, zkrátka vše. Dokonce jsme schopni zajistit hudbu , viz níže.

Technika na natáčení , světla jsou k dispozici..jsme schopni zajistit i nadstandardní vybavení.

Ukázky práce : 

https://www.youtube.com/watch?v=MnYL2Eehj2U

https://www.youtube.com/watch?v=0Iltxm0Q_dU

https://www.youtube.com/watch?v=OaRou3YzpsQ

https://www.youtube.com/watch?v=oCoRa4kHCtA

  • Hudba :

Spolupracujeme s největšími hudebními profesionály , takže ani hudba není překážkou. Ať už pro zkušené muzikanty, kteří si mohou vybrat jen instrumentál, tak začátečníci, kteří potřebují pomoc se vším. Máme textaře, nahrávací studio, zvuk a master jeden z nejlepších v ČR . 

 

  • Merch a reklama:

Pokud je potřeba jakýchkoli reklamních předmětů, tak jsme schopni čehokoli. Fantazii se meze nekladou.  Ať už trička, teplákovky, tak bonbony, kávu s vlastním logem , různý krabičky, CD.. dokonce i alkohol! 

 

  • Logo

jsme schopni zajistit perfektní vizuální logo přesně na míru. Pokud nemáš představu, tak to vůbec nevadí, protože i tohle vytvořit potřebuje pořádnou dávku umění.  A pokud naopak představu máš, tak ti ji splníme v reálném čase.

 

Kontakt 

info@perrea.cz